Naši zákazníci o nás napsali:
 
Vaše jméno:
Váš komentář:
Kontrolní kód:
check
 
 1. Chtěla bych moc poděkovat panu Tölgovi za perfektně odvedenou práci.Moc si vážím takto poctivých a precizních řemeslníků. Pana Tölga doporučuji každému, kdo se chce opět radovat ze svého oblíbeného kusu nábytku. Děkuji a ať se Vám daří.

 2. Řešili jsme přečalounění židlí, ušáku a desek na zeď k posteli. Od začátku byla bezproblémová domluva i s poradenstvím při výběru materiálu. Samotná práce byla odvedena naprosto profesionálně a s nevídaným dbaním i na ty nejmenší detaily. Super je, že není třeba nábytek nikam vozit. Výsledek mnohem lepší, než originál. Doporučuji bez váhání.

 3. Krásná, čistá práce v dohodnutém termínu. (Přečalounění starší pohovky.) Dobrá, bezproblémová domluva, dostatek informací předem. Hodně jsem ocenila práci u mě v bytě bez nutnosti dopravovat někam pohovku. Využila bych znovu, ráda doporučuji!

 4. Skvěle a profesionálně odvedená práce 👍 "

 5. Mohu jen vřele doporučit. Nechali jsme si očalounit vstupní dveře a později židle do jídelny a práce byla vždy perfektně a kvalitně odvedena. Až budeme potřebovat zase něco, tak se s důvěrou na pana Tolga obrátím.

 6. Určitě bych chtěla doporučit dokonalou práci pana Tolga pokud se nechcete rozloučit se svým starým nabytkem. Svojí šikovností vám za pár dní před očima vyčaruje dokonalé dílo ještě preciznější než originál. Moc děkuji.

 7. Naše mailová dohoda s panem Tolgrem byla, PŘEČALOUNĚNÍ dvou postelí. Čekali jsme dva měsíce na to, aby pan Tolgr přijel a místo práce řekl, že je to práce do dílny. Myslím, že by se pan Tolgr měl vždy napřed zajet na zakázku podívat, než ji slíbí. Co čekal od slova PŘEČALOUNĚNÍ. Přišít knoflík, nebo zašít prasklý steh,...? Pracnost zakázky dokážu pochopit, jen nechápu to, že na desetiminutový verdikt, musí zákazník čekat dva měsíce.

 8. Úžasný člověk, skromný, šikovný, levný-umí.
  Spokojenost.

 9. Přidávám se k předešlým chvalozpěvům na pana Tölga a jeho syna jménem svým a mé 90leté maminky, které krásně a s citem spravili křeslo z 50.let !

 10. Pan čalouník u mě provedl moc kvalitní práci. Přečalounil mi rozkládací sedačku, taburety a židli. Měl a mám z výsledku jeho práce velkou radost. Již od prvního telefonického kontaktu dokázal poradit, vyšel vstříc požadavkům a přáním fanouška Barcelony :-). Jeho práci mohu všem doporučit. Děkuji a ať se Vám daří jak v podnikání, tak v životě. PEDRO

 11. Když jsem četl předešlé komentáře, byl jsem trochu podezíravý. Takových těch falešných vychvalovacích referencí na webu je...
  Ale pak jsem poznal pana Tölga.
  Absolutně úžasný, skromný člověk a profesionál, který pracuje tak detailně a precizně, že se jeho práce dá označit pouze jedním slovem - DOKONALÁ. Nechce ani jídlo, ani sklenici vody, dře se každý den od rána do pozdního večera a na konci vám předá vaše srdcové křeslo ve stavu, že se ho bojíte dotknout, aby se nerozplynulo, protože TO přece nemůže být skutečnost.
  Díky, díky, díky.
  Každému můžu Čalounictví Tölgr
  jen a jen doporučit.

 12. S panem Tölgem jsme spolupracovali před cca 10 lety, kdy perfektně přečalounil rohovou sedačku. Dnes opět skvělá práce při celkové rekonstrukci a čalounění křesla. Precizní řemeslnická práce, bezproblémová domluva, včetně poradenství k údržbě potahu. Děkujeme.

 13. Pan Tolg u nás čalounil starožitný nábytek, sedačku a dvě křesla. Práci odvedl skvěle. Vždy byl přesně na čas u nás, byl navíc moc milý. Mohu ho vřele doporučit a jistě najdeme ještě něco, co bude potřebovat opravit.

 14. Vyhovovalo mi, že pan Tölgr pracoval u nás doma, nemuselo se nic převážet, přinesl s sebou vzorky látek. Je spolehlivý, pracovitý. práce byla ukončena v co nejkratším čase. Jsem velmi spokojená. Doporučuji všem.

 15. velmi dobře provedena renovace kuchyňské rohové soupravy.Velká spokojenost a díky,Všem doporučuji

 16. 14. 2. 2019 Dnes pan Tolgr dokoncil precalouneni sedacky . Jsem rada ze jsem nasla tak spolehlivého a seriozniho remeslnika .Vsem kdo ma zajem o kvalitni a perfektni bych pana Tolgra doporučila .Ještě jednou moc dekuji

 17. perfektně provedená práce; spolehlivé a čestné jednání; doporučuji Dagmar

 18. Dobrý den, musím napsat velkou pochvalu, perfetktní práce i materiál, odpadlo stěhování velké rohové sedačky ze 7.poschodí a stěhování nové, práce provedena na místě, obrovská spokojenost, mohu vřele doporučit, ještě jednou díky Dana

 19. Velká spokojenost,vše v absolutním pořádku. Velká profesionalita precizní práce.Určitě můžu doporučit. Moc děkuji

 20. Všechno bylo přesně tak, jak jsme se domluvili. Zaměření, vlastní práce i vyúčtování, všechno bez problému. Věřím, že jsem dostala skutečně kvalitní potahový materiál i molitany. Za nějakou dobu se ozvu znova a kriticky posoudím :) Zdravím pana Tölgra.

 21. Pan Tolg R. je profík, 100% spolehlivý chlapík, příjemné vystupování.Vyrobil nové sedáky včetně potahů na naši starou a opotřebovanou sedačku k plné naší spokojenosti. Dodržuje termín, co slíbí,to udělá. Vřele doporučuji,kdo něco potřebujete, obraťte se na p. R. Tola. Děkujeme pane Tolgu!!!!!!!!

 22. Velmi seriozní jednání,perfektně odvedená práce.Děkuji a doporučuji!!

 23. Dobrý den, děkuji Vám za moc pěkné přečalounění sedačky a židlí v kuchyni.
  Opravdu jsem velmi spokojená, design i kvalita i rychlost provedení práce spokojenost. Doporučuji velmi!

 24. Moc děkujeme za naši krásnou přečalouněnou sedačku. Sedačka je jako nová, úžasná látka opravdu funguje. Prověřil ji pes i děti, veškeré nečistoty včetně čokolády lze lehce odstranit bez následků. Vybrali jsme si pana Tolga na základě referencí a opravdu je vše pravda - perfektní práce, přístup, domluva. Pan Tolg nám poradil s výběrem látky, typem, barvou, navíc nám ušil dva super polštáře - zkrátka stoprocentní spokojenost. Děkujeme!

 25. Jsme další spokojení zákazníci. Během 2 dní bez převozu a přímo u nás doma nám pan Tölgr přečalounil a opravil naši oblíbenou, avšak rozbitou sedačku. Super výběr látek, barev. Jednání bylo profesionální a rychlejší, než jsme čekali. Můžeme jen doporučit. Určitě se na čalounictví obrátíme i v budoucnu. Děkujeme za pěknou a pohodlnou sedačku :)

 26. Děkujeme za profesionálně provedenou práci v krátkém časovém úseku. Kvalitní materiál a precizní provedení. Můžeme doporučit.

 27. Naše stará, ale oblíbená sedačka je teď ,,oblečena,, v novém, perfektním oblečku! Pan Tolg velká hvězda! Za 3 dny bylo hotovo. Profesionální přístup, vysoká kvalita a pohoda.........doporučujeme všem!!!

 28. Chtěla bych pochválit přístup a práci pana Tolga. Velkou válendu ve tvaru U+ křeslo měl přečalouněnou za 3 dny - pracoval od rána do večera přímo u nás doma- takže odpadlo převážení sedačky. Velmi milý pán, bezvadná práce (sedačka už přečkala velikonoce a dvě oslavy bez úhony- a to ji děti řádně prověřily :-) ).Jeho práci mohu jen doporučit. Přinesl velký výběr kvalitních látek od českého výrobce - takže spokojenost veliká. Jeho práci doporučuji i dál. Zdravíme z Bíteše. Jelínkovi

 29. Velmi dobře a kvalitně odvedená práce, výborná domluva po všech stránkách, 100% spolehlivost. Mohu jen doporučit.

 30. Moc děkuji za přečalounění sedačky, židlí, křesla a pracovních židlí přímo na místě. Vše provedeno velmi pěkně, rychle a za super cenu. Pana Tôlga mohu vřele doporučit.

 31. Rychle a perfektně odvedená práce přímo na místě. Můžeme doporučit.

 32. Moc děkujeme za pěkně a poctivě odvedenou práci při čalounění sedačky. Vstřícné a rychlé jednání a hlavně velmi kvalitně odvedená práce. Pana Tolgra mohu jako řemeslníka opravdu doporučit.

 33. Čalounění válendy proběhlo v naprostém pořádku, možnost výběru z nepřeberného množství látek, domluva bez problémů, práce odvedená rychle v místě mého bydliště, s výsledkem jsem spokojena.

 34. Za výměnu molitanu a podkladového damašku u čabraky rozměru 2x1,6m jsme zaplatili 4100,-Kč a po první noci zjistili, že se na ni nedá spát. Když jsme reklamovali její tvrdost oproti původní, bylo nám sděleno, že v čabrace je sice molitan o tloušťce 5 místo 3cm, ale to není na závadu, že měkčí materiál není a pan Tölgr je se svou prací spokojen a nic nehodlá řešit. To, že změnil kvalitu postele ho vůbec nezajímalo.
  Vstřícnost, profesionalita a milé jednání odešlo s kritikou odvedeného díla a s požadavkem o jeho nápravu.
  Profesionalitě pana Tölgra jsem konečně přišel na kloub. Nevyhovující reference prostě vyhodím?!?!?!

 35. Moc děkujeme za perfektně opravenou sedačku, a hlavně vše provedeno u nás doma :) což velmi ocěňuji, bo bysme na stěhování museli povolat jeřáb :)))) Opraveno rychle, precizně a levně, ještě jednou velké díky :)

 36. Děkuji za perfektně odvedenou práci, v dnešní době se velice těžko hledá řemeslník vašich kvalit. Pan Tölgr nám ze staré sedačky udělal zcela nový výrobek, jednalo se o úplnou renovaci, zůstal pouze rám sedačky. Vše bylo provedeno za jediný den s mimořádnou pečlivostí. Čalounictví pana Tölgra mohu všem doporučit. Ještě jednou díky. :)

 37. Děkujeme štěstěně, že nám do cesty přihrála kontakt na pana Romana Tölga. Potěšilo nás již velmi vstřícné a profesionální jednání v době sjednávání zakázky, včetně komunikace o volbě materiálu a barvy potahu.
  Všechna očekávání však překonal jeho zcela mimořádný profesionální přístup k vlastnímu provedení zakázky. Slušné, skromné jednání, plná soustředěnost na práci - výsledkem nemohlo být nic jiného než dokonalý zcela nový čaloun sedačky, která díky tomu dostala nový vzhled a zútulňuje celý interiér. Překvapením pro nás bylo, že pan Tölg nad rámec zakázky navrhl provedení menší opravy druhé sedačky a také ji ihned opravil. Za takový profesionální přístup lze pana Tölga jen chválit a doporučit dalším zájemcům.
  Ještě jednou děkujeme a budeme si při každém usednutí nebo ulehnutí připomínat Vaše šikovné ruce.

 38. Nechali jsme si očalounit vstupní dveře do bytu.Vybrali jsme si p. Tolga na základě velmi seriozního jednání.Velmi krátká doba,příznivá cena a perfektní provedení - přímo v bytě ,dveře byly vysazeny na 2 a 1/2 hod. S provedením prace jsme spokojeni.

 39. Čalounictví pana Tolga jsme si vybrali na základě předchozích příznivých referencí na internetu.Rádi se k nim touto cestou připojujeme.S jeho jednáním i provedenou prací(sedací souprava,rozkládací lavice a několik židlí) jsme byli velmi spokojeni.Přišlo nám vhod,že práci prováděl u nás v bytě,choval se přitom velmi ohleduplně.

 40. firmu doporucujeme: ochota, vstricnost, rychlost, domluva, prizniva cena, precizni a perfektne odvedena prace... zkratka celkova spokojenost s provednou zakazkou!
  a navic, pan r.t. ma i smysl pro humor! :-)

 41. Služby p. Tölga můžeme ostatním jen doporučit !

 42. Děkujeme za perfektní čalounickou práci a radu při výběru látky i dodání látky.
  Služby čalounické firmy pana Tolga jsme využili již podruhé, opět k naší spokojenosti,práce probíhaly za provozu , pan Tolg nám vyšel vstříc při plánování prací.Super,doporučujeme :-)

 43. Připojuji se a souhlasím s předešlými zákazníky .Mohu jen konstatovat, že dnes se bohužel moc nevidí v podnikání ,taková profesionalita , přitom skromnost , ochota,rychlost .Děkujeme za přečalounění 50 ks židlí po domluvě i za provozu.Ať se Vám daří !!!!!

 44. Děkujeme za perfektně odvedenou práci. Ochota vstřícnost a milé jednání je u pana Romana přirozené.

 45. Chválíme perfektní službu firmy při opravě čalounění křesel. Oprava byla provedena rychle a kvalitně. Ocenění zaslouží i opatření atypické potahové látky.

 46. Děkujeme za přečalounění sedací soupravy v recepci našeho pensionu a na pokojích. Kvalitní práce a komunikace bez problémů. Kdo by se chtěl podívat, zveme do recepce pensionu Museum, Mezibranská 15 v Praze, u Václavského náměstí. Doporučuji.

 47. Děkujeme i touto formou za velmi rychlou, kvalitní a všestranně profesionální službu, p. Tölgu! Především si ceníme Vašich seriózních informací. Přispěl jste tím k naší velikonoční pohodě.
  Služby p. Tölga můžeme ostatním jen doporučit !

 48. Nevím co ještě dodat k předcházejícím názorům. Stručně řečeno služba nemá chybu. Kdo chce být spokojen a jít do jistoty měl by volit toto čalounictví.

 49. Pane Tölgu,

  vyjadřujeme Vám plnou spokojenost s Vaší prací. Moc děkujeme za ochotu věnovat se každému detailu čalouněnného nábytku a vstřícnost, s jakou jste přistupoval k našim požadavků.

  Pro ostatní budoucí zákazníky:
  Pana Tölga můžeme vřele doporučit. Je pečlivý, precizní a ochotný vyjít vstříc zákazníkovým přáním. Je vidět, že dokonale rozumí svému řemeslu. Dodržuje termíny a jeho práce je kvalitní. Děkujeme!

 50. Ještě jednou děkujeme za perfektní práci. Naše rohová sedačka je opět elegantním doplňkem a díky Vašemu doporučení perfektně ladí s celým pokojem.
  Vaši práci všem vřele doporučujeme, jste rychlý, pečlivý a výsledek je dokonalý.

 51. Pane Tölgr,
  přečalounění naší sedací soupravy se nám moc líbí. Výběr potahových látek, perfektní a rychlé provedení, solidní jednání. Můžeme vřele doporučit. Mailem posíláme fotky opravené sedací soupravy, ty mluví za vše. Děkujeme - M. a I. Ingrovi

 52. Děkujem moc za přečalounění naší rohové sedačky,moc se nám líbí!Můžem jen doporučit tak šikovného čalouníka,který má tak pestrý vzorník látek a skvěle poradí s výběrem potahu.Děkujem!!!!

 53. Mohu velice doporučit odborník na svém místě.Vstřícná reakce na požadavky a detaily, práce rychlá, pečlivá a kvalitní.